Kolorowa 27, 72-002 Mierzyn/k.Szczecina
+48 515786473
danceclubszczecin@gmail.com

Sponsorzy Turnieju

L.A. Beauty – Klinika medycyny estetycznej w Szczecinie – Naszą misją jest tworzenie miejsca z pasją, w którym każdy będzie czuł się wyjątkowo. Powstała dla naszych pacjentów innowacyjna strefa zdrowego piękna ma szeroki zakres możliwości. Dlatego gorąco zachęcam do konsultacji, podczas których ustalimy wspólny kierunek. W naszej ofercie m.in.: endermologia, onda, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki.
Naszym priorytetem jest, aby każdy kto przekroczy próg naszej kliniki odnalazł satysfakcję w ekskluzywnych zabiegach.
Odczarujemy przeświadczenie, że za wysoką jakość i indywidualne podejście, należy płacić majątek. Każdy z nas ma ukryte piękno, a zdrowie? Czy jest coś cenniejszego na świecie?! Inspiruje nas zdrowe piękno!
https://klinikala.pl
Spełnione marzenie, zrodzone z prawdziwej przyjaźni, niezwykłej serdeczności, wieloletniego doświadczenia i rodzinnej pasji kilku pokoleń. 
Założenie własnej winnicy od zawsze było marzeniem naszego taty. Rodzice w dzieciństwie zabierali nas na wakacje do jednego z najstarszych regionów winiarskich na świecie, do Włoch. Tam po raz pierwszy na własne oczy mogliśmy zobaczyć winnice. Można powiedzieć, że to właśnie rodzice zarazili nas pasją do winiarstwa.
Zanim założyliśmy własną winnicę postanowiliśmy, by enologii uczyć się od najlepszych. Dlatego odwiedziliśmy wiele winnic, głównie w rejonie Badeni i Palatynatu. Nawiązaliśmy dużo nowych znajomości i przyjaźni. Szkoliliśmy się pod okiem enologów z Instytutu Winiarstwa we Freiburgu. I tak, dzięki uprzejmości i serdeczności niemieckich winiarzy, którzy z chęcią podzielili się swoim wieloletnim doświadczeniem, założyliśmy własną winnicę i podjęliśmy się próby samodzielnej produkcji wina.
Obecnie na naszej winnicy rosną takie szczepy, jak Solaris, Souvignier gris, Muscaris, Johanniter i Cabernet blanc. Poza tym mamy również czerwone odmiany – Cabernet cortis, Rondo i Pinot noir.
Pierwsze nasadzenia są z 2015 roku. Obecnie nasza winnica obejmuje powierzchnię 8 hektarów. W głównej mierze uprawiamy białe odmiany winorośli.
https://winnicekojder.pl
O nas

Początek działalności firmy przypada na rok 1993. W pierwszych latach działalności produkowaliśmy tablice rejestracyjne „czarne” na podstawie atestu Instytutu Transportu Samochodowego. 
Obecnie wykonujemy tablice rejestracyjne „białe”. Jesteśmy w gronie liczących się krajowych producentów tablic rejestracyjnych. 
W naszym asortymencie posiadamy wszystkie rodzaje tablic. Produkowane przez nas tablice spełniają polskie normy, posiadają certyfikaty, wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów.
https://www.eurotab.pl
O kancelarii

Kancelaria działa od 2007 r., jednakże do 2017 r. była skupiona wyłączenie na doradztwie podatkowym.
Obecnie Kancelaria Podatkowa i Sukcesyjna jest prowadzona wspólnie przez małżonków Michała Wojtasa oraz Teresę Kuliberda-Wojtas i zajmuje się kompleksowym doradztwem sukcesyjnym.
https://sukces-ja.pl
Jesteśmy wiodącą kancelarią doradztwa podatkowego w regionie. Wedle aktualnego rankingu „Rzeczpospolitej” jesteśmy pierwszą, największą kancelarią w województwie zachodniopomorskim. Łączymy różne doświadczenia (praktycy, teoretycy) i wiedzę (ekonomiczną, prawną, sądowniczą, edukacyjną) – by móc obsługiwać naszych klientów w pełnym zakresie.
https://eol.com.pl
Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.
https://ziaja.com
About Demant
Demant is a world-leading hearing healthcare and technology group built on a heritage of care, health and innovation since 1904. The Group offers innovative technologies, solutions and know-how to help improve people’s health and hearing. In every aspect, from hearing care, hearing aids and hearing implants to diagnostic equipment and services and audio solutions, Demant is active and engaged. Headquartered in Denmark, the Group employs around 20,500 people globally and is present with solutions in 130 countries where we create life-changing hearing health. William Demant Foundation holds the majority of shares in Demant A/S, which is listed on Nasdaq Copenhagen as a blue chip stock.
https://www.demant.com
Gabinety fizjoterapii Fizjo Pomoc https://fizjo-pomoc.pl
W pewnej szczecińskiej kamienicy jest takie miejsce, gdzie historia zaczyna się od jednego ziarna kawy – starannie dobranego, świeżo palonego, znakomicie przyrządzonego. W kameralnym wnętrzu, z dala od miejskiego zgiełku, zawsze pachnie kawą. I tak nieprzerwanie od 1936 roku. W latach swojej świetności działająca tu Palarnia Kawy Korona 1912 dostarczała kawę do całego regionu portowego miasta. https://kawakorona.pl
Ministerstwo Dobrego Mydła to mała rodzinna manufaktura założona przez siostry – Anię i Ulę Bieluń – w położonym na północnym zachodzie kraju Kamieniu Pomorskim.
Oferujemy porządne, ręcznie wyrabiane mydła i kosmetyki.
Dobre surowce, dobre rzemiosło i ciężka praca – to nasz tajny plan na sukces 🙂
MDM powstało z połączenia mydlanej obsesji, dystansu pożyczonego od Monty Pythona i ich Ministerstwa Dziwnych Kroków oraz z poczucia, że dobrze jest robić dobrze.
https://www.ministerstwodobregomydla.pl